English EN Lithuanian LT Russian RU
Vėsinimas

Vėsinimas

UAB „TERMOGAMA” jau nuo 2005 m. sėkmingai atlieka paslaugas oro vėsinimo srityje. Montuojame visas freoninės varinių vamzdžių sistemas (VRV 2 vamzdžių, 3 vamzdžių; VRF; Split; Mulit-Split). Nesvarbu ar tai vienadienis objektas ar ilgalaikis, dirbame su fiziniais, juridinias asmeninimis. Turime visus reikiamus sertifikatus. Galime pasidžiaugti sumontuotomis ir puikiai veikiančiomis vėsinimo šildymo sistemomis didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose.
* Oro kondicionavimo projektavimas, pardavimas, montavimas, priežiūra;
* Techninis konsultavimas;
* Dirbame su visais gamintojais mažmeninė/didmeninė prekyba;
* Montavimas ir remontas;
* Remonto darbai: freono išsiurbimas, pildymas, kompresoriaus keitimas, drenažo ir siurbliuko remontas, visi kiti smulkus/stambūs darbai’
* Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, priežiūra;

********************************************************************************

Populiariausia buitinių kondicionierių kategorija yra sieniniai kondicionieriai (split system), kurie dažniausiai perkami butams, sodyboms, biurams. Tokio tipo klimato kontrolės įrangos užduotis yra ne tik vėsinti orą, bet ir šildyti bei išvalyti oro mases per įvairaus poveikio filtrus.

Iš esamų klimato įrenginių, be sieninių split sistemų, populiarūs mobilūs arba kitaip vadinami ant grindų statomi ir nešiojami kondicionieriai.

Kaip jie išdėstyti? Tai monoblokas, kuriame yra ir kompresorius, ir šilumokaitis, kaip standartinis buitinis šaldytuvas su galingesniu kompresoriumi. Bet tuo pačiu metu prie jo būtina prijungti specialų gofruotą ortakį, kuris yra komplekte (vidutiniškai iki 2 metrų), kad būtų pašalintas įkaitęs oras į lauką.

Koks jų mobilumas? Pabandykime tai išsiaiškinti. Šios sistemos nėra susietos su konkrečia vieta, todėl jas galima perkelti iš vienos patalpos į kitą tiesiog riedant ant grindų ar pakraunant automobilio bagažinę.

Buitiniai SPLIT oro kondicionieriai yra geriausias ir patogiausias sprendimas jums.

Jei norite įsirengti oro kondicionavimo sistemą namuose, sode ar biure, tuomet nerasite nieko tinkamesnio už sieninius kondicionierius. Dėl daugybės skirtingų variantų, stilių, dizaino idėjų ir spalvų jie taps ne tik naudingu atributu, bet ir nepakeičiamu Jūsų interjero komponentu.

Buitiniai SPLIT oro kondicionieriai turi didžiausią paklausą klimato įrangos rinkoje. Vienas iš svarbiausių pranašumų, palyginti su kitų tipų oro kondicionieriais, yra maža kaina, palyginti su analogais. Galite pasirinkti patikimą kondicionierių iš biudžeto kainų kategorijos, taip pat aukščiausios klasės, kuri bus aprūpinta daugybe funkcijų ir papildomų patobulinimų.

Mūsų klientai:

Pateikite užklausą